Materac Nawierzchniowy Sferado - Mata Infrado (Podczerwień) ®

Rehabilitacja, relaksacja, regeneracja.

System składa się z maty o wymiarach ok. 85 × 195 × 2 cm do stosowania w łóżku i elektronicznego urządzenia sterującego. Wpływa pozytywnie na dolegliwości reumatyczne, zwyrodnieniowe choroby kręgosłupa, artrozę, zespół bark/ręka, a także poranną sztywność występującą w poliartretyzmie.

Powierzchnia zewnętrzna maty Infrado wykonana jest ze specjalnego materiału Silver Argento. Materiał ten zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci. Hydrofilowa wierzchnia strona absorbuje wilgoć (np. pot), której źródłem jest śpiący człowiek, rozprowadza ją i szybko odprowadza na wolną powierzchnię i boki. Hydrofobowa dolna strona zapobiega przenikaniu wilgoci do wnętrza maty, przy czym mimo tej cechy charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu zapobiega powstawaniu oraz rozmnażaniu się bakterii i pleśni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O MACIE INFRADO

newsletter

  newsletter

   Dołącz do zadowolonych klientów

   KAZIK Z TARNOWA

   "Moi dziadkowie również mają taką matę i są bardzo zadowoleni, ja jednak nie do końca wierzę w jej działanie. Posiadam natomiast poduszkę z tej firmy, i sprawdza się rewelacyjnie, śpi się naprawdę wygodnie."

   SYLWIA1974

   "Zakup maty był strzałem w dziesiątkę. To produkt najwyższej jakości. Można przy jej użyciu się rozluźnić i zrelaksować. Mój tata ma problemy z kręgosłupem i też maty używa regularnie, a ona zdecydowanie poprawiła jego codzienne funkcjonowanie poprzez zmniejszenie bóli pleców. Polecam zdecydowanie ten produkt!"

   ELWIRA_1981

   "W tamtym roku zakupiłam kołdrę cienką i jestem bardzo zadowolona. Nic się z nią nie dzieje mimo regularnego prania, a do tego można pod nią spać o każdej porze roku jest zarazem lekka i ciepła."

   AGA123

   "Ja też przyznaje, że nie przepadam za tego typu formą zakupów. Na spotkanie ze Sferado zaprosiła mnie moja przyjaciółka i na początku nie wierzyłam w super działanie maty, bo to wszystko zbyt pięknie wyglądało. Jednak zdecydowałam się zakup i teraz każdego dnia choć na chwilkę jej używam, czuje się taka zrelaksowana! Jej działanie jest rewelacyjne, a do tego takie przyjemne. Polecam!"

   LENA

   "Po kilku nie przespanych nocach postanowiłam kupić do mojego łóżka materac kompletnie się jednak na tym nie znam. Na moje szczęście zostałam zaproszona na spotkanie z tą firmą, gdzie zakupiłam materac. Dobrze się na nim śpi, naprawdę warto u nich kupić!"

   JANUSZ

   "Kupiłem jakiś czas temu poduszkę, co tu dużo pisać jest świetna!"

   AGNIESZKA_1976

   "Nie ukrywam, że początkowo przeraziła mnie cena poduszki, gdyż na moją kieszeń wydało się to dość dużo. Jednak po pewnym czasie postanowiłam jej wypróbować i już dziś wiem, że to był najlepszy zakup. Śpi się wspaniale, mój kark nareszcie nie boli to zdejmowana poszewka pomaga utrzymać czystość, a do tego jest bardzo estetycznie wykonana."

   GRAŻKAAA

   "Zakupiłam poduszkę, jednak nie do końca wiedziałam, czego się mogę spodziewać, gdyż to moja pierwsza poduszka ortopedyczna. Bardzo sobie ja jednak chwalę, użytkuje od 6 miesięcy regularnie i bardzo podniosła komfort mojego snu. W tej chwili nie wyobrażam sobie snu na normalnej poduszce. Szczerze polecam!"

   LAURA T. Z RZESZOWA

   "Używam regularnie maty od jakiegoś czasu i jestem zachwycona z jej efektów leczniczych, moje ogólne samopoczucie bardzo się poprawiło odkąd ją stosuje, a do tego mogę się na niej rozluźnić i do tego zrelaksować. Ma naprawdę wiele zalet pod względem zdrowia. Wnuczka123 wypróbuj sama, bo naprawdę warto!"