Materac ortopedyczny Vita Carbon Exclusive

… materac na całe życie

Materac ortopedyczny Vita Carbon Exclusive łączy w sobie wyjątkowe właściwość materiałowe i konstrukcyjne pokrowca materaca oraz komfortowego trzywarstwowego rdzenia o ergonomicznym kształcie. Jest to nowość na rynku.

Pokrowiec materaca wykonany jest z unikatowego elastycznego materiału typu stretch Silver Argento zapewniającego ochronę antybakteryjną. Każde włókno użyte w pokrowcu powleczone jest specjalną warstwą antybakteryjną, która powoduje rozkład DNA mikroorganizmów. Zapobiega to ich rozmnażaniu się w materacu i zapewnia maksymalną higienę.

Rdzeń tworzą najwyższej jakości materiały, które dostosowują się do kształtu ciała i w sposób idealny umożliwiają rozluźnienie kręgosłupa i aparatu ruchu. Rdzeń składa się z trzech warstw materiału Vitacel o różnej gęstości,
tj. 30 kg/m³, 28 kg/m3 i 50 kg/m³. Wszystkie warstwy powiązane są krzywą ergonomiczną.

sprawdź inne produkty
z kategorii materace ortopedyczne

newsletter

  newsletter

   Dołącz do zadowolonych klientów

   KAZIK Z TARNOWA

   "Moi dziadkowie również mają taką matę i są bardzo zadowoleni, ja jednak nie do końca wierzę w jej działanie. Posiadam natomiast poduszkę z tej firmy, i sprawdza się rewelacyjnie, śpi się naprawdę wygodnie."

   SYLWIA1974

   "Zakup maty był strzałem w dziesiątkę. To produkt najwyższej jakości. Można przy jej użyciu się rozluźnić i zrelaksować. Mój tata ma problemy z kręgosłupem i też maty używa regularnie, a ona zdecydowanie poprawiła jego codzienne funkcjonowanie poprzez zmniejszenie bóli pleców. Polecam zdecydowanie ten produkt!"

   ELWIRA_1981

   "W tamtym roku zakupiłam kołdrę cienką i jestem bardzo zadowolona. Nic się z nią nie dzieje mimo regularnego prania, a do tego można pod nią spać o każdej porze roku jest zarazem lekka i ciepła."

   AGA123

   "Ja też przyznaje, że nie przepadam za tego typu formą zakupów. Na spotkanie ze Sferado zaprosiła mnie moja przyjaciółka i na początku nie wierzyłam w super działanie maty, bo to wszystko zbyt pięknie wyglądało. Jednak zdecydowałam się zakup i teraz każdego dnia choć na chwilkę jej używam, czuje się taka zrelaksowana! Jej działanie jest rewelacyjne, a do tego takie przyjemne. Polecam!"

   LENA

   "Po kilku nie przespanych nocach postanowiłam kupić do mojego łóżka materac kompletnie się jednak na tym nie znam. Na moje szczęście zostałam zaproszona na spotkanie z tą firmą, gdzie zakupiłam materac. Dobrze się na nim śpi, naprawdę warto u nich kupić!"

   JANUSZ

   "Kupiłem jakiś czas temu poduszkę, co tu dużo pisać jest świetna!"

   AGNIESZKA_1976

   "Nie ukrywam, że początkowo przeraziła mnie cena poduszki, gdyż na moją kieszeń wydało się to dość dużo. Jednak po pewnym czasie postanowiłam jej wypróbować i już dziś wiem, że to był najlepszy zakup. Śpi się wspaniale, mój kark nareszcie nie boli to zdejmowana poszewka pomaga utrzymać czystość, a do tego jest bardzo estetycznie wykonana."

   GRAŻKAAA

   "Zakupiłam poduszkę, jednak nie do końca wiedziałam, czego się mogę spodziewać, gdyż to moja pierwsza poduszka ortopedyczna. Bardzo sobie ja jednak chwalę, użytkuje od 6 miesięcy regularnie i bardzo podniosła komfort mojego snu. W tej chwili nie wyobrażam sobie snu na normalnej poduszce. Szczerze polecam!"

   LAURA T. Z RZESZOWA

   "Używam regularnie maty od jakiegoś czasu i jestem zachwycona z jej efektów leczniczych, moje ogólne samopoczucie bardzo się poprawiło odkąd ją stosuje, a do tego mogę się na niej rozluźnić i do tego zrelaksować. Ma naprawdę wiele zalet pod względem zdrowia. Wnuczka123 wypróbuj sama, bo naprawdę warto!"