Zdrowy sen
i witalność
zobacz wszystkie produkty

Firma Sferado

powstała z myślą o kroczących trendach zdrowego stylu życia. Zdrowy styl życia, to nie tylko zdrowe odżywianie i uprawianie sportu, to także zdrowy sen.

Wszyscy wiemy , jak ważny dla naszego zdrowia, samopoczucia i pięknego wyglądu jest zdrowy sen. Zdrowy to znaczy spokojny, odpowiednio długi, a przede wszystkim zapewniający regenerację ciała i umysłu. By zdrowo spać, nie wystarczy wygodne łóżko. Firma Sferado wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wprowadziła na rynek linię "Zdrowy sen i witalność"

Produkty nasze są synonimem najwyższego komfortu snu, a przecież człowiek wyspany, to człowiek szcześliwy. Dzięki kompleksowej i fachowej pomocy naszych przedstawicieli zadbamy o to, by sen był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim służył zdrowiu. Sferado to strefa domu, to oaza spokoju, to nasz azyl.

Na najważniejszym wydarzeniu w branży ekologicznej żywności „Natura Food BeECO 2017”, nasz olej rzepakowy zdobył złoty medal w kategorii produkt tradycyjny. Tym samym pokonał tysiące ekoproduktów prezentowanych przez 350 firm.

Nasz olej zdobył Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na najważniejszych międzynarodowych targach „Natura Food BeECO 2017”, które odbyły się 13 -15. 10.2017 w Łodzi.

Informujemy, że nasz produkt został uhonorowany certyfikatem “Doceń polskie”.
Celem realizowanego od 2011 roku programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Serdecznie dziękujemy!

Podczas XXXIII Festiwalu Zdrowia i Niezwykłości “Expressu Ilustrowanego” została przyznana nam główna nagroda “Złoty Promień” będąca wyróżnieniem dla najlepszego wystawcy. Dziękujemy za uznanie!

Na ogólnopolskich targach dobrego jedzenia w Zielonej Górze w maju 2016, nasz olej zdobył główną nagrodę spośród 500 wystawionych do konkursu produktów spożywczych.

Produkty firmy Sferado wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają wszelkie niezbędne europejskie certyfikaty jakości. Osoby, które tworza firmę są pozytywnie nastawione, bo zdrowy styl życia, to zdrowie, uroda i witalność.

skontaktuj się z nami

Dołącz do zadowolonych klientów