Praca u nas

Czy jest coś lepszego niż możliwość pracy w firmie, której ufamy i z którą się identyfikujemy?

Jeśli bliskie są Ci ideały SFERADO, a więc: dbanie o zdrowie i komfort swoich bliskich, edukacja prozdrowotna oraz interesują Cię zdobycze techniki w tej dziedzinie, a do tego lubisz się dzielić z innymi wiedzą na ich temat - dołącz do nas. Na pewno odnajdziesz się w gronie naszych współpracowników.

Jeśli jesteś gotów podjąć nowe wyzwania, w pełni się zaangażować - koniecznie skontaktuj się z nami. Wspomniana postawa pomoże Ci osiągnąć wymierne korzyści w postaci ponadprzeciętnych zarobków, premii oraz szkoleń.

Stawiamy na komunikatywnych, otwartych ludzi, posiadających łatwość nawiązywania kontaktów, zarażających swoim optymizmem.

Nie musisz się martwić, że zabraknie Ci czasu dla bliskich. Jesteśmy firmą prorodzinną, a to znaczy, że nasi pracownicy mają możliwość pracy w dogodnych godzinach. Dodatkową wartością są też organizowane w ramach systemu motywacyjnego wyjazdy wakacyjne dla całych rodzin naszych pracowników. Dzięki nim lepiej się poznajemy. Integrując się budujemy sprawny zespół specjalistów.

Zainteresowała Cię Nasza oferta? Skontaktuj się z działem szkoleń i rekrutacji pod numerem telefonu 33 819 62 11